.   .
   
z-book
z-book
 
 
Kasutaja: STELLA
Kodulehe URL: http://www.stellalood
Kirjeldus: seksuaal unelmad
Kirju Z-Book'is: 1
Raamat registreeritud: 10/Juuli/16, 22:30:46
 
 
z-book
 
.
soovid?
Mehike
Postita kiri   Postita uus kiri

Privaatsete kirjade vaatamiseks logi sisse!

.


Järjesta: Näita korraga:

Stella päevik 1 osa

AUTOR:

Unelm      
22:42:54
10-07-2016
Stella Päevik 1 osa
Hei, hei. Minu nimi on Stella. Tume blondid juuksed, rohekad silmad, sportliku kehaehitusega neiu. Hetkel olen 27 aastane, vallaline, ühe suurfirma sekretär. Küsite miks ma selliste andmetega ikka veel vallaline? Vastus on kerge! Ma armastan seksi liiga palju, et siduda ennast kindla inimesega. Minu seksi seiklused kestavad juba 10 aastat. Kahetsen , et ei alustanud varem oma seksuaalse eluga, jäin paljust ilma , kuid mul on olnud võimalus kõik järgi teha ja enamgi veel. Ma leian alati midagi uut enda jaoks mida eksperimenteerida ja tundub, et ma ei saa kunagi oma seksiisu täis. :) Soovin jagada teiega paar oma lugu. Ja loodan, et teil meeldivad need ja te saata neid lugedes sama naudingut tunda mis mina neid kordi läbi elades. :)
Kõik hakkas minu süütuse kaotamisest kui olin 17. Õppisin siis 11 klassis. Peale ema lahutust kolisime emaga koos minu venna Mathiase ja õe Lauraga kasuisa Oliveri majja kus ta elas oma 17 aastase poja Silveriga. Olin jõudnud vanusesse kus ma ise ei saanud aru mida ja miks ma teen. Ma hakkasin üha enam vaatama poisse ja tundsin kuidas mu keha imelikult reageerib nendele. Mulle meeldis noormeeste tähelepanu ja ma üritasin igati seda saada. Vahel kui Oliver, kes töötas personaalse treenerina ja kes omas jumalikult vormistatud keha, tuli aeda poistega palli mängima vahtisin ma nii Oliveri kui Silverit hammustades huult. Mõlemad olid nii sportlikud, musklis ja kui nad veel võtsid särgid maha....võisin tundide viisi teha nägu , et võtan päikest ja loen raamatut, samal ajal himural pilgul jälgides poisse. Mul oli üks kõik, et Oliver oli ema poiss sõber, vaadata ju ikka võis :) .Ükskord sõitis ema paariks päevaks komandeeringusse. Silver, Mathias ja Laura olid koolis. Oliver oli tööl ja mina otsustasin kasutada võimalust nautides ilusat kevadist ilma ja ei läinud kooli. Viskasin päevitusriided selga, kõrvaklapid kõrva ja läksin aeda päevitama. Mõne aja pärast tundsin enda peal kellegi pilku. Tehes silmad lahti avastasin, et minu kõrval seisab Oliver. Võpatasin ja võtsin kiiresti kõrvaklapid kõrvast.
"Paned koolist poppi?" Küsis Oliver naeratades kavalalt. Ma ei osanud midagi öeldagi kohe ja otsustasin valetada.
"Tundsin ennast hommikul kehvasti, otsustasin võtta vaba päeva."
"Loodan, et nüüd tunned ennast paremini."
"Jah, palju paremini, tänan küsimast." Vastasin kiiresti justkui oodates, et ta läheb ära, et ma ei peaks piinlikust tundma. Pealegi mind hakkas kummitama mõtte, et ta räägib emale, et ma kooli ei läinud .Aga ei. Selle asemel Oliver kükitas mu kõrvale jälgides mind kahtlase pilguga . Ma tundsin esimest korda kuidas ta sõna otseses mõttes õgib mind silmadega. Mitte, et see mulle ei meeldinud. Tunnistan, et see pilk tekitas minus pehmeid vibratsioone. Järsku ta sirutas käe välja ja silitas mind õrnalt ühe näpuga õlast alla näppudeni välja. Tundsin meeldivaid külmavärinaid.
"Mis sa teed?" Küsisin kergelt üllatanult.
"Ära ütle, et see sulle ei meeldinud! ma ju näen mis pilguga sa vaatad mind alati." Oliver jätkas minu käe silitamist.
"Millest sa räägid?"
"Sinu pilgud lausa anuvad armastuse järgi. Ja ma saan seda sulle pakkuda." Ta käsi liikus õrnalt mu põsele. Seejärel ta sirutas minu huulteni ning suudles mind õrnalt. Mu mõistus lülitus totaalselt välja. Koolis olin paaril korral tatti pannud Robiga ja ühel korral lasknud tal puudutada mu rinda läbi särgi, kuid midagi sellist polnud ma veel tundnud. Ta polnud mingi rumal poisike. Ta oli täiskasvanus mees ja ta suudlused olid nii teistsugused. Nii hellad, täis kirge. Ma unustasin sellel hetkel terve maailma ja lasin Oliveril tulle mulle nii lähedale , et tundsin oma säärega tema kõva riista läbi pükste. See ajas mind veel rohkem pöördesse ja ma vastasin ta suudlusele nii kirglikult kui oskasin. Ma tundsin ta käsi oma kehal ja see hullutas mind veel rohkem. Korraga ma tabasin, et ta käsi on minu rinnal ning ta suudlused liikusid sihi kindlalt käele järgi. Hetkega tabasin, et ta imeb mu nibu. See oli nii hea, et tõin kuuldavale ohke. Ning järsku ma justkui toibusin.
Proxy IP:

Postita kiri    Postita uus kiri

© zone.ee